Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Szyta na miarę kampania reklamowa z ULOTEK.com.pl

(3 votes)

Każda kampania reklamowa powinna być szyta na miarę, a więc dostosowana do potrzeb konkretnego klienta. Nie ma uniwersalnego sposobu na zwiększenie popularności każdego przedsiębiorstwa. 

Firma ULOTEK.com.pl doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Stara się, by jej oferta była jak najbardziej zróżnicowana i na bieżąco ją uaktualnia, tak by była ona w stanie zaspokoić potrzeby klientów z różnych branż, o różnych potrzebach i wymaganiach.

Kolportaż w wykonaniu ULOTEK.com.pl może obejmować:
ulotki,
koperty wraz z zawartością,
ogłoszenia,
ulotki wyborcze,
druki bezadresowe,
gazetki promocyjne,
gadżety reklamowe.
Dobór konkretnych materiałów reklamowych to kwestia bardzo indywidualna. Zanim klient zdecyduje się na którekolwiek z nich, powinien zastanowić się, do kogo chce dotrzeć ze swoja kampanią i jakie materiały najlepiej sprawdzą się w branży, w której działa jego firma. Klasyczne ulotki sprawdzają się niemal zawsze. Należy jednak mieć świadomość, że ilość informacji, które można zawrzeć na niewielkiej ulotce jest ograniczona i nie w każdym przypadku okazuje się wystarczająca. Z założenia treść ulotki powinna być krótka i konkretna. W przypadku pism o dłuższej treści warto rozważyć umieszczenie ich w kopertach i dostarczenie klientom w takiej formie. To ważne również w przypadku bardziej formalnych listów. Różnego rodzaju instytucje często decydują się na kolportaż ogłoszeń za pośrednictwem kolporterów– dostarczanie ich do skrzynek pocztowych lub wręczanie bezpośrednio zainteresowanym przynosi lepsze efekty niż umieszczanie plakatów o podobnej treści na tablicach czy słupach ogłoszeniowych. Politycy, którzy chcą przekonać do siebie wyborców wychodzą z podobnego założenia. W związku z tym bardzo często korzystają z usług kolporterów po to, by dotrzeć do jak najszerszego grona osób, które potencjalnie mogą na nich głosować. Nie da się ukryć, że wielu wyborców głosuje na tych polityków, których zna chociażby z ulotek wyborczych, zamiast szczegółowo zapoznać się z ich programem wyborczym. Prosta ulotka może zatem zapewnić politykom lepsze wyniki na wyborach. Druki bezadresowe to kolejna wygodna forma dotarcia do klientów, nawet jeśli nie znamy ich bezpośrednio. Kolportaż może obejmować bardzo szerokie grono klientów. Gazetki promocyjne to forma reklamy, która najlepiej sprawdza się w przypadku każdego sklepu, bez względu na jego asortyment. Nawet stali klienci chętnie dowiedzą się, co w danym momencie można kupić w atrakcyjnej cenie w ich ulubionym sklepie. Ci, którzy do tej pory w nim nie kupowali, być może się na to zdecydują, jeśli otrzymają konkretną, atrakcyjną ofertę w gazetce. Gadżety reklamowe również są lubiane przez wszystkich. Każdy klient lubi otrzymywać coś za darmo, nawet jeśli jest to tylko prosty długopis, czy breloczek. Marka, która mu to zapewni z pewnością zyska w jego oczach.
Firma ULOTEK.com.pl oferuje nie tylko kolportaż materiałów reklamowych różnych rodzajów, ale również różne typy samego kolportażu. Do dyspozycji klientów jest:
dostarczanie ulotek do euro skrzynek,
dostarczanie ulotek na wycieraczki lub klamki mieszkań w blokach,
dostarczanie ulotek do domków jednorodzinnych,
wręczanie ulotek bezpośrednio do rąk klientów na ulicy.
Roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych to najprostsza, a więc i najtańsza forma ich dystrybucji. Nieco bardziej pracochłonne jest umieszczanie materiałów reklamowych na wycieraczkach lub na klamkach od drzwi. Efekty w obu przypadkach są zbliżone. Osoba, która znajdzie ulotkę w skrzynce lub na wycieraczce musi przynajmniej przez chwilę się jej przyjrzeć po to, by zdecydować, czy jest jej potrzebna, czy nie. To wystarczy, żeby podświadomość zarejestrowała jej treść, przynajmniej pobieżnie. Dostarczanie ulotek do domków jednorodzinnych ma podobne skutki, z tym że roznoszenie ulotek na osiedlach takich domków zajmuje więcej czasu i wymaga zatrudnienia większej ilości kolporterów. W przypadku rozdawania ulotek na ulicy dotarcie do właściwych odbiorców jest nieco trudniejsze. Wszystko dlatego, że większość z nas czuje się przytłoczona ilością materiałów reklamowych, które kolporterzy próbują nam wręczyć na ulicach. W związku z tym wielu przechodniów pozbywa się ich, bez poświęcenia im choćby jednego spojrzenia. Aby temu zapobiec i po to, by kampania reklamowa z wykorzystaniem ulotek przyniosła nam pożądane skutki, w przypadku rozdawania ulotek na ulicy należy starannie dobierać obszar kolportażu.
Jeśli dostosujemy rodzaj materiałów reklamowych i formę kolportażu do swoich indywidualnych potrzeb, akcja promocyjna z pewnością przyniesie nam spodziewane efekty.