O NasZnamy w Warszawie każdą skrzynkę pocztową

Od projektu przez druk do kolportażu ulotek…

Firma Ulotek.com.pl zajmuje się profesjonalnym kolportażem materiałów reklamowych na obszarze Warszawy. Począwszy od 2010 roku dbamy o dostarczanie klientom najwyższej jakości usług w tym zakresie. Wszelkie zlecenia wykonujemy sumiennie i rzetelnie. Tu nie ma miejsca na żadne niedociągnięcia!
Nasz oferta obejmuje kolportaż ulotek, druków bezadresowych, ogłoszeń, gazetek i gadżetów reklamowych. Materiały dostarczane są do domów, mieszkań i do firm. Zależnie od potrzeb i wymagań Klienta mogą być roznoszone do skrzynek, ale także zostawiane na klamkach, czy na wycieraczkach.
Ulotki to na tyle uniwersalna forma reklamy, że z powodzeniem mogą korzystać z niej firmy działające w każdej branży. Skuteczność jest naprawdę wysoka – aż dwóch na trzech klientów przynajmniej pobieżnie zapoznaje się z treścią ulotek, które otrzymuje. Trudno o lepszy sposób na dotarcie do tak szerokiego grona odbiorców.
Chętnie pomożemy i Tobie – zapraszamy do kontaktu!
Domeną naszej firmy jest roznoszenie ulotek i materiałów reklamowych na terenie Warszawy. Spośród wielu możliwych form promocji, wybraliśmy tę jedną i jesteśmy w niej profesjonalistami.


Co wyróżnia nas na tle innych?

Kompleksowa obsługa Klienta
Zajmujemy się projektem, drukiem i kolportażem ulotek. Na każdym etapie prac przedstawiamy nasze propozycje do akceptacji Klienta.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług
Strategia, którą przyjmujemy zakłada indywidualne podejście do każdego Klienta. Staranne dostosowanie sposobu wykonywania usług do jego potrzeb zapewnia osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Zawsze stawiamy dobro Klienta na pierwszym miejscu
Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci mają zróżnicowane wymagania i to szanujemy. Dbamy o zadowolenie Klienta z naszych usług, ponieważ jego satysfakcja jest naszą dumą.

Opracowujemy profesjonalne plany kolportażu
Każde zlecenie jest opracowywane indywidualnie. Klient otrzymuje szczegółowe informacje na temat rejonu, w którym będą roznoszone ulotki, ilości niezbędnych materiałów oraz osób, które zajmą się ich kolportażem.

Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy się do potrzeb Klienta
Nasza firma jest otwarta na nietypowe potrzeby i zlecenia. Chętnie podejmujemy się negocjacji, tak by realizacja usługi przynosiła satysfakcję obydwu stronom.

Stosujemy wieloetapową kontrolę
Przy każdym zleceniu stosujemy czterostopniowy system kontroli. Każdy kolporter ma przy sobie nadajnik GPS umożliwiający śledzenie jego pozycji. Nad jakością wykonywanych usług czuwają też specjalnie w tym celu zatrudnieni kontrolerzy. Klient może także przeprowadzać kontrolę samodzielnie lub z naszym pracownikiem, w dogodnym dla niego momencie.

Zapewniamy wysoką skuteczność naszych usług
Ulotki docierają do szerokiego grona odbiorców. Zdecydowana większość z nich przynajmniej pobieżnie zapoznaje się z ich treścią. Na ulotce klient otrzymuje pełne dane kontaktowe firmy, co ułatwia jej odszukanie i nawiązanie kontaktu.

Oferujemy korzystne ceny
Roznosimy ulotki już od 5 gr. za każdą sztukę dostarczoną do skrzynki Klienta. Przy większych zleceniach możliwe są negocjacje i dodatkowe rabaty. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Kontrola w obecności Klienta również jest bezpłatna.

Pracujemy

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 21:00
Sobota - Niedziela: 9:00 - 20:00

KontaktZadzwoń do nas już teraz!

tel: 731 220 933
email: biuro@ulotek.com.pl

Zajmujemy się roznoszeniem ulotek do skrzynek pocztowych zarówno blokach jak i domkach na terenie Warszawy i bliskich okolic. ULOTEK.com.pl to uczciwy i profesjonalny kolportaż z kontrolą trasy GPS on-line.

Adres

ULOTEK.com.pl
Urbanistów 4/134
02-397 Warszawa
NIP 574-186-46-18