Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Ulotek.com.pl – dlaczego właśnie my?

(4 votes)

Ulotek.com.pl to firma, której domeną jest profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych w różnej formie. Firma już od samego początku swojej działalności w branży kolportażu stara się stawiać na pierwszym miejscu potrzeby swoich klientów.

W związku z tym na bieżąco wprowadza różnego rodzaju udogodnienia, dzięki którym klient może sam decydować o formie akcji promocyjnej, nawet jeśli jego oczekiwania są dość nietypowe oraz zyskuje większą kontrolę nad przeprowadzaną kampanią reklamową.
Jakie udogodnienia udostępniane klientom wyróżniają firmę Ulotek.com.pl na tle innych przedsiębiorstw o podobnym profilu?
Z punktu widzenia klientów bardzo wygodny jest też udostępniany im system kontroli kolporterów bazujący na systemie GPS. Każda osoba roznosząca ulotki zatrudniana przez Ulotek.com.pl ma przy sobie odbiornik GPS. Umożliwia on określenie jego dokładnej lokalizacji w każdym momencie. Niezbędny jest do tego wyłącznie komputer z dostępem do internetu. Oznacza to, że klient może kontrolować pozycję kolporterów w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca. Trudno o skuteczniejszą i wygodniejszą formę reklamy.
Z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb klientów staramy się na bieżąco poszerzać ofertę i uzupełniać ją o dodatkowe usługi. Domeną ulotek.com.pl jest profesjonalne roznoszenie materiałów reklamowych różnego typu. W naszych kampaniach wykorzystujemy różnorodne materiały, począwszy od klasycznych ulotek, poprzez druki bezadresowe i gazetki promocyjne, aż po gadżety reklamowe, na przykład próbki kosmetyków. Jesteśmy otwarci na propozycje klientów – jeśli chciałbyś zlecić kolportaż czegoś, czego nie było w naszej ofercie dotychczas, po prostu zapytaj.
Staramy się także oferować różnorodne formy kolportażu, umożliwiające dotarcie do zróżnicowanych grup odbiorców. Do tych wybieranych najchętniej należy roznoszenie ulotek do skrzynek pocztowych oraz kolportaż bezpośredni, czyli wręczanie ulotek bezpośrednio do rąk odbiorców. Kolportaż może obejmować zarówno całe miasto, jak i konkretne dzielnice. Drugie rozwiązanie szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku dużych miast, takich jak Warszawa. Ulotki mogą być roznoszone do mieszkań, jak i do domków jednorodzinnych. Możliwości jest naprawdę sporo. Każdorazowo staramy się, by wybrana forma kolportażu jak najlepiej wpisywała się w potrzeby konkretnego klienta.
W trosce o dobro naszych klientów staramy się także oferować im konkurencyjne ceny. Dzięki temu kampanie w wykonaniu Ulotek.com.pl są dostępne praktycznie dla każdej firmy, bez względu na to, w jakiej branży działa i jak jest duża. Niska cena w naszym przypadku idzie w parze z wysoką jakością. Kampanie, które realizujemy są naprawdę skuteczne, a pierwsze ich efekty można dostrzec już po kilku godzinach od rozpoczęcia kolportażu. Przy większych zamówieniach warto zapytać o rabat.
Ulotek.com.pl nie jest oczywiście jedyną firmą oferującą kolportaż materiałów reklamowych na terenie Warszawy. Aby się o tym przekonać, wystarczy wpisać hasło „roznoszenie ulotek warszawa” w dowolną wyszukiwarkę internetową. Jesteśmy jednak jedynymi, którzy zawsze, w każdej sytuacji stawiają na pierwszym miejscu dobro klienta. Chętnie podejmujemy rozmowy i negocjacje. Wychodzimy z założenia, że w każdym przypadku można znaleźć satysfakcjonujące dla obu stron rozwiązanie.
Trudno jednak spodziewać się, że ktokolwiek uwierzy nam na słowo. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych przez Ulotek.com.pl jest wysoka skuteczność przeprowadzanych przez nas kampanii oraz zadowolenie klientów, którzy do tej pory z nami współpracowali. Każdy sukces akcji promocyjnej, którą przeprowadzaliśmy sprawia nam osobistą satysfakcję i utwierdza w przekonaniu, że usługi, które świadczymy są potrzebne na rynku.