Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Plan kolportażu

(10 votes)

Każde zlecenie, które realizujemy wiąże się z opracowaniem indywidualnego planu kolportażu. Pozwala to na maksymalizację skuteczności naszych usług. Jak wygląda opracowanie takiego planu?


W pierwszej kolejności staramy się poznać potrzeby klienta. Zbieramy informacje o grupie docelowej, do której chciałby dotrzeć, obszarze, który ma być objęty reklamą oraz preferowanej formie dystrybucji materiałów reklamowych.
Następnie obliczamy przybliżoną ilość potrzebnych materiałów. Pozwala to na ograniczenie niepotrzebnych wydatków związanych z nadmiarem ulotek, a jednocześnie daje pewność, że dotrą one do wszystkich, którzy mogą być zainteresowani ofertą firmy.
Kolejny etap to przygotowanie planu terenu, który ma być objęty kolportażem. Pracujemy na szczegółowych mapach, co pozwala na optymalne rozplanowanie kolportażu. Obszar jest dzielony na mniejsze rejony, przydzielane poszczególnym kolporterom.
Dysponując planem terenu i znając ilość materiałów, które mają być rozdysponowane oraz czas, w jakim ma odbywać się kolportaż, określamy liczbę kolporterów. Każdy z nich jest odpowiedzialny za obsługę konkretnego rejonu, co ułatwia sprawowanie kontroli nad jego pracą.
Ostatni krok to zapewnienie transportu kolporterom i wyznaczenie koordynatora, który będzie czuwał nad ich pracą.
Gdy jest już wszystko gotowe przypominamy Klientowi, że właśnie rozpoczęliśmy kolportaż, którego trasę i przebieg może obserwować na mapie GPS.

Nasza firma zajmie się tym wszystkim za Ciebie! Ty musisz tylko zgłosić się do nas i czekać na efekty naszej współpracy.