Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Największa skuteczność ulotki do skrzynek pocztowych

(5 votes)

Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług to nasz priorytet. Robimy wszystko, by klient był zadowolony i czerpał wymierne korzyści z naszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że najmniejsze uchybienie może zawieść jego zaufanie, dlatego nie dopuszczamy do takich sytuacji.


Pomaga nam w tym czterostopniowy system kontroli pracowników. Ufamy im, ale dla pewności klienta na bieżąco kontrolujemy ich pracę. Nasi kolporterzy pilnują się nawzajem.
Każdy z nich ma przy sobie nadajnik GPS, który pozwala na śledzenie jego pozycji w dowolnym momencie. Dostęp do tej formy kontroli mają zatrudnieni przez nas kontrolerzy ale również sam klient. Po każdym zakończonym dniu pracy odbywa się kolejna kontrola przeprowadzana przez nas. W razie potrzeby uczestniczy w niej również klient.
Roznoszenie ulotek z takim systemem kontroli wyklucza nawet najmniejszą możliwość oszustwa. Wszystkie ulotki są roznoszone zgodnie z przygotowanym wcześniej planem kolportażu.
Niedoręczenie materiałów traktujemy jako oszukanie klienta, który obdarzył nas swoim zaufaniem i powierzył nam ulotki, za które wcześniej zapłacił. Jako profesjonalna firma dbamy o to, by takie sytuacje nigdy nie miały miejsca. Wybierając nas, masz pewność, że każda ulotka trafi do rąk odbiorcy!
Wielu klientów, którzy zgłosili się do nas pierwszy zostaje naszymi stałymi klientami. To najlepsze potwierdzenie jakości świadczonych przez nas usług.