Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Kolportaż z raportem i trasą GPS

(6 votes)

Wszystkie firmy oraz osoby świadczące usługi kolportażu ulotek zapewniają, że wykonują prace solidnie, są uczciwi i oczywiście profesjonalni, a raporty po skończonym zleceniu udowodnią to wszystko i wiele więcej. Niestety raporty z kolportażu to tylko informacja, którą najczęściej nie mamy możliwości sprawdzenia, a nawet gdy to zrobimy to wyrywkowo i niedokładnie, więc taki raport o niczym nie świadczy.

Na podstawie raportu tak naprawdę nie wiemy gdzie i o której godzinie zaczęto kolportaż ulotek, czy osoba roznosząca ulotki poszła wyłącznie do bloków z dużą ilością skrzynek pocztowych czy też roznosiła lub próbowała roznieść do wszystkich bloków po kolei i co chyba najważniejsze to nie wiemy czy w ogóle ktokolwiek wyszedł roznieść te ulotki. Wszelkiego rodzaju dodatkowe informację w raporcie z adresami oraz ilościami wrzuconych ulotek tak naprawdę o niczym nie świadczą, a zleceniodawca najczęściej nie ma połowy dnia na chodzenie po blokach i sprawdzanie skrzynek pocztowych.
Dlatego uruchomiliśmy system kontroli GPS on-line dzięki czemu kontroler oraz Klient zawsze wiedzą gdzie znajduje się kolporter. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy śledzić całodniową trasę kolportera, sprawdzać czy nie omijał mniejszych bloków lub osiedli na których najbardziej nam zależało. Kontrola GPS sprawia, że widać o której rozpoczęto i zakończono kolportaż, kontroler jak i Klient może sprawdzać stan ulotek kolportera, podejrzeć z daleka jak wygląda ich praca oraz porównać trasę z końcowym raportem. Jest to niezastąpione narzędzie stosowane w firmach transportowych, kurierskich i wielu innych do kontroli pracowników i samochodów.