Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Kiedy warto się zdecydować na współpracę z nami?

(4 votes)

….kiedy planujesz kampanię o lokalnym zasięgu.
Nie da się ukryć, że rozdawanie ulotek sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku kampanii reklamowych na niewielką, lokalną skalę. Wielkość reklamowanej firmy, ani branża, w której działa nie mają tu większego znaczenia. Przy ich wykorzystaniu można skutecznie wypromować zarówno niewielką rodzinną firmę, jak i duże przedsiębiorstwo.

Kampania powinna mieć jednak z założenia lokalny zasięg, tak by osoby, do których trafiają ulotki rzeczywiście mogły być zainteresowane ofertą promowanej firmy i nie miały problemu z dotarciem do jej siedziby.
W związku z tym niemal każda firma oferująca profesjonalny kolportaż ulotek zawęża swoje usługi do obszaru konkretnego miasta. W przypadku Ulotek.com.pl jest to Warszawa.
Przeprowadzaliśmy już setki kampanii na obszarze stolicy, w związku z czym doskonale znamy topografię miasta i jesteśmy w stanie zaplanować akcję roznoszenia ulotek praktycznie w każdej dzielnicy, tak by jak najmniejszym kosztem uzyskać jak najlepsze efekty.
… kiedy Twoja firma zaczyna działalność na rynku.
Początki nigdy nie są proste. Aby zasłużyć na dobrą pozycję w swojej branży, trzeba uzbroić się w cierpliwość i aktywnie działać. Zainteresowanie klientów swoją firmą i jej ofertą wymaga czasu. Dobra akcja promocyjna z wykorzystaniem ulotek znacznie skraca ten czas. Ulotki to świetny sposób na to, by poinformować klientów o tym, czym zajmuje się nasza firma i gdzie się znajduje. Dzięki temu, że koszt takiej kampanii jest niewielki, nawet ograniczony budżet na reklamę nie będzie przeszkodą w jej realizacji.
...kiedy wprowadzasz nowy produkt lub usługę do swojej oferty.
Nawet dobrze znane firmy o ugruntowanej pozycji na rynku od czasu do czasu wykorzystują kolportaż ulotek w swojej promocji. To najprostszy sposób, by poinformować klientów o nowościach, czy aktualnych promocjach. Ci, którzy znają już ofertę firmy, widząc jej logo, z pewnością będą chcieli zapoznać się z jej aktualnym asortymentem. Ci, którzy stykają się z nią po raz pierwszy, skuszeni atrakcyjną akcją promocyjną być może zdecydują się na zakup. W obu przypadkach ulotka przyniesie spodziewane efekty.
… kiedy Twój budżet jest ograniczony.
Ulotki należą do najtańszych form promocji. Niższa cena nie oznacza jednak w tym przypadku mniejszej skuteczności akcji promocyjnej. Jeśli skorzystasz z oferty Ulotek.com.pl przekonasz się sam, jak niewiele trzeba zapłacić, by zapewnić sobie realny wzrost popularności swojej firmy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i jesteśmy otwarci na negocjacje przy większych zamówieniach. Wystarczy, że przyjdziesz do nas, a z pewnością będziemy w stanie przedstawić Ci satysfakcjonującą dla obu stron ofertę.
… kiedy zależy Ci na czasie.
Zaplanowanie i przeprowadzenie akcji promocyjnej, której bazą jest rozdawanie ulotek nie wymaga zbyt wiele czasu. Przy prostych projektach to kwestia dosłownie kilku dni. Efekty są widoczne nawet po kilku godzinach od rozpoczęcia kolportażu. Jeśli dodamy do tego skuteczność reklamy z wykorzystaniem ulotek, okaże się, że żadna inna kampania reklamowa zorganizowana w tak krótkim czasie nie jest w stanie się z nią równać.
…kiedy stawiasz na wysoką jakość.
Ulotek.com.pl od początku swojej działalności stawia sobie za cel świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Każdorazowo stara się dostosowywać do potrzeb konkretnego klienta tak, by obie strony były zadowolone ze współpracy. Inwestując w kampanię reklamową w wykonaniu naszej firmy masz pewność, że ta inwestycja zaprocentuje. Stawiamy zadowolenie swoich klientów na pierwszym miejscu, a satysfakcja z dobrze wykonanej pracy stanowi dla nas najlepszą nagrodę.
Ulotek.com.pl cały czas stara się wychodzić naprzeciw potrzebom swoich klientów i dostosowywać do nich swoją ofertę. Pracujemy nad tym, by nasze usługi stały na coraz wyższym poziomie i przynosiły jeszcze więcej korzyści klientom. Każdą kampanię traktujemy jako wyzwanie, a zakończenie jej powodzeniem to nasz osobisty sukces.