Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

FAQ Roznoszenie Ulotek

(3 votes)

Pytanie: Czy roznoszenie ulotek jest rzeczywiście tak efektywne oraz łatwe w przygotowaniu?
Odpowiedz: Oczywiście, że tak, a do tego efekt widzimy już po kilku godzinach po rozpoczęciu kolportażu. Jedyne rzeczy jakie muszą Państwo przygotować to informacje do projektu ulotki, a my zajmiemy się pozostałymi sprawami.

 

Pytanie: Dlaczego tak prosta forma reklamy przynosi tak dobry efekt?
Odpowiedz: Tak naprawdę im prostsza reklama tym efekt jest większy, a w przypadku reklamy podstawowych usług lub produktów na rynku lokalnym najważniejsza jest treść a nie forma i to właśnie może zapewnić prosta i niedroga ulotka.

Pytanie: Czy rzeczywiście cała kampania jest tania, przecież koszty kolportażu to nie wszystko?
Odpowiedz: Dodatkowe wydatki czekają nas na samym początku przygotowywania kampanii ulotkowej, czyli projekt i wydruk ulotki. Nie są to jednak duże koszta, wydruk kolorowej dwustronnej ulotki w ilości 10 tys. to jedyne 118 zł, a projekt 24zł

Pytanie: Czy ulotki trafią do kosza?
Odpowiedz: Niestety większość firm i osób które świadczą usługi roznoszenie ulotek wyrzuca część materiałów reklamowych do kosza, ale nie jest to reguła. Aby zapobiec takim praktykom należy dokładnie kontrolować każdy etap pracy jak również sprawdzać jej efekty poprzez wyrywkowe kontrole i po prostu zaglądanie do skrzynek pocztowych. Dodatkową bronią przeciwko nieuczciwym kolporterom są nadajnik GPS, dzięki którym wiemy gdzie są w danym momencie pracownicy i bez ostrzeżenia możemy ich sprawdzić. Dostęp do mapy z trasą kolporterów ma również klient przed którym nie mamy w tym zakresie tajemnic. Klient zawsze wie gdzie są jego ulotki, a jeżeli ma takie życzenie to w każdej chwili może zobaczyć postęp prac na miejscu, bez potrzeby umawiania się na kontrolę.

Pytanie: Czy uda się wejść do wszystkich klatek i zostawić ulotki.
Odpowiedz: W zależności od rejonu udaje się dostarczyć ulotki od 60% do 95% wszystkich punktów adresowych w danym rejonie. Wynika to stąd, że większość klatek jest zamkniętych a domownicy, administracja lub ochrona nie pozwalają na wejście. Oczywiście w dużym stopniu radzimy sobie z takimi problemami, niestety często jest to bardzo kłopotliwe i czasochłonne.

Pytanie: Kiedy warto się zdecydować na reklamę z wykorzystaniem ulotek?
Odpowiedz: Oferta ULOTEK.com.pl jest kierowana do firm działających praktycznie we wszystkich branżach, bez względu na ich wielkość i podstawowy asortyment. W każdym przypadku staramy się dostosować swoje usługi do indywidualnych potrzeb i wymagań konkretnego klienta po to, by zapewnić mu jak najlepsze rezultaty kampanii reklamowej. Nasza oferta łączy w sobie wszystkie zalety związane z wykorzystaniem kolportażu ulotek jako reklamy z wysoką jakością świadczonych usług i atrakcyjnymi cenami.