Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 982.

Czym się różnią oferty poszczególnych firm w branży kolportażu ulotek?

(3 votes)

Wpisując w dowolną wyszukiwarkę internetową hasło „roznoszenie ulotek warszawa” w rezultacie otrzymamy całą listę firm, których domeną jest kolportaż ulotek. Wystarczy jednak choćby pobieżnie zapoznać się z ich ofertami, by zorientować się, że nie wszystkie z nich są w równym stopniu warte naszego zainteresowania i zaufania. Co powinna zapewniać nam firma, byśmy ze spokojnym sumieniem mogli powierzyć jej rozdawanie ulotek promujących naszą firmę?

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE KAMPANII
Większość osób, które chcą po raz pierwszy zlecić roznoszenie materiałów reklamowych zewnętrznej firmie nie ma doświadczenia ani wiedzy niezbędnych do wyboru odpowiednich materiałów reklamowych czy optymalnej formy kolportażu. Dobra firma oferująca kolportaż powinna wyjść im z pomocą w tym względzie. Bazując na swoim doświadczeniu, jej pracownicy z pewnością będą w stanie wskazać klientom najlepszy w ich przypadku sposób promocji, uwzględniając przy tym indywidualne uwarunkowania i potrzeby promowanej firmy.
KOLPORTAŻ RÓŻNYCH MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH
W dzisiejszych czasach oferowanie klientom możliwości roznoszenia zaledwie jednego rodzaju materiałów reklamowych to zdecydowanie za mało. Oprócz klasycznych ulotek, klienci coraz częściej pytają o możliwość kolportażu gazetek promocyjnych, druków bezadresowych, czy gadżetów reklamowych. Każda dobra firma powinna być w stanie sprostać tym wymaganiom, a w razie potrzeby poszerzać swoją ofertę o usługi, które cieszą się zainteresowaniem wśród klientów. Zawężanie jej wyłącznie do kolportażu ulotek czy gazetek reklamowych raczej mija się z celem, ponieważ nie zapewnia klientom pola manewru.
RÓŻNE FORMY KOLPORTAŻU
Żadna forma reklamy nie sprawdzi się w przypadku wszystkich firm, bez względu na ich wielkość, czy branżę, w której działają. Zależnie od tego, do kogo chcemy dotrzeć ze swoją akcją, powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj kolportażu. Większość profesjonalnych firm oferujących roznoszenie ulotek promocyjnych oferuje możliwość roznoszenia ich do skrzynek pocztowych, umieszczania ich na wycieraczkach lub klamkach lub wręczania klientom bezpośrednio na ulicy. Ostateczna decyzja co do wyboru formy kolportażu każdorazowo powinna być w gestii firmy, która go zleca.
WIELOETAPOWA KONTROLA
Klienci powinni mieć możliwość kontrolowania rzetelności przeprowadzonej akcji promocyjnej. W związku z tym firmy oferujące kolportaż powinny udostępniać im różne narzędzia kontroli. Do tych najbardziej nowoczesnych należy śledzenie pozycji poszczególnych kolporterów przy wykorzystaniu systemu GPS. Wykorzystując tę formę kontroli, możemy dosłownie w każdym momencie sprawdzić, gdzie w danej chwili znajduje się dany kurier. To bardzo wygodne szczególnie w przypadku osób zabieganych i zapracowanych, a więc tak naprawdę większości z nas.
USŁUGI DODATKOWE
Większość z nas lubi załatwiać kilka spraw przy jednej okazji. To spora oszczędność czasu, a często również i pieniędzy – przy większych zamówieniach można liczyć na korzystne rabaty. Firmy oferujące kolportaż ulotek również poszerzają swoją ofertę o dodatkowe usługi tak, by jeszcze lepiej spełniać wymagania klientów. Do najpopularniejszych usług dodatkowych w tej branży należą: projektowanie treści i formy ulotek, druk ulotek, kopertowanie materiałów reklamowych oraz składanie i zszywanie dokumentów.
ULOTEK.com.pl zapewnia to wszystko. Od początku swojej działalności stawia na pierwszym miejscu dobro swoich klientów, co przekłada się na zaufanie i sympatię którymi darzą firmę. Usługi ULOTEK.com.pl wyróżniają się na tle innych szczególnie wysoką jakością. Aby się o tym przekonać wystarczy powierzyć jej przeprowadzenie choćby najmniejszej akcji promocyjnej. Nasi pracownicy służą swoim doświadczeniem w celu doboru optymalnej formy kampanii dla każdego klienta. Odpowiadają na wszelkie pytania po to, by cały przebieg kampanii był jak najbardziej przejrzysty i zrozumiały. ULOTEK.com.pl oferuje rozdawanie ulotek w klasycznej formie, ale również szeregu innych materiałów reklamowych, zgodnie z życzeniem klienta. Zależnie od potrzeb materiały reklamowe mogą być roznoszone do skrzynek pocztowych bądź też rozdawane na ulicy przechodniom. Oferujemy czterostopniową kontrolę w celu zapewnienia jak najwyższej jakości usług i wychwycenia ewentualnych niedociągnięć. Wszystko po to, by zapewnić klientom efektywną kampanię, która przełoży się na sukces promowanej firmy.